Menu Zamknij

Ogłosiliśmy przetarg na budowę trzech budynków mieszkalnych w Ostrowach nad Okszą

24 listopada spółka SIM Śląsk Północ ogłosiła przetarg na wybudowanie trzech budynków wielorodzinnych w Ostrowach nad Okszą przy ulicach Wąskiej i Chabrowej wraz infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu. Wykonawca będzie musiał uzyskać także pozwolenia na użytkowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zachęcamy zainteresowane podmioty do udziału w przetargu i współpracy z nami przy tym ważnym projekcie społecznym. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania, partnerskie relacje i wspólne działania na rzecz dobra społeczności lokalnych.

Przedsiębiorstwa, które chciałyby przystąpić do przetargu, na złożenie oferty mają czas do 12 grudnia 2023 roku.

Postępowanie oraz wszelkie niezbędne dokumenty dostępne są pod adresem ➡️https://www.simslaskpolnoc.pl/postepowanie-nr-pzp-271-1-6…

Przygotowana koncepcja architektoniczna osiedla „Akacjowa Ostoja” na terenie gminy Miedźno zakłada wzniesienie trzech budynków z łącznie dwudziestoma siedmioma lokalami mieszkalnymi. To trzy bloki po dziewięć mieszkań, o różnorodnej strukturze i metrażach.

W ramach przedsięwzięcia planowane są mieszkania o metrażach od 35 m² do 71 m², zlokalizowane w niewysokich, trzykondygnacyjnych kameralnych budynkach. Osiedle charakteryzuje nowoczesny design, będzie przyjazne dla osób niepełnosprawnych i ekologiczne, wykorzystujące odnawialne źródła energii. Powstaną także czterdzieści cztery miejsca parkingowe, w tym sześć dla osób niepełnosprawnych.

– Osiedle „Akacjowa Ostoja” będzie nowoczesne i ekologiczne. Projekt został starannie przygotowany, z myślą o harmonii z najbliższym otoczeniem. Zapewni komfort jego przyszłym mieszkańcom. Realizacja osiedla bez wątpienia przyczyni się do rozwoju infrastruktury komunalnej i poprawy jakości życia w okolicy. Jesteśmy przekonani, że to osiedle stanie się dumą naszej firmy i przyczyni się do rozwoju lokalnego społeczeństwa – podkreśla Agnieszka Związek, prezes SIM Śląsk Północ.

Wkrótce w gminie Miedźno ruszą procedury mające wyłonić przyszłych najemców. Bieżące informacje tego dotyczące, w tym szczegóły i terminy składania ofert, będą dostępne na naszej stronie internetowej 👉https://www.simslaskpolnoc.pl , stronie 👉https://www.miedzno.pl i w lokalnych mediach.